Новости

Фотографии Нового Года 2015

Фотографии Нового Года 2015

Вот и наступил Новый 2015 год!!! Славно и весело прошла двухдневная новогодняя программа в гостинично-ресторанном комплексе... Read more

28 Янв 2015

Ресторан Бізнес-ланч

Бізнес-ланч

Бізнес-ланч

Спочатку під поняттям "бізнес-ланч" розуміли не набір як-небудь приготованих страв із найдешевших продуктів, а комплексний обід за низькою фіксованною ціною або ж повноцінну ресторанну їжу, що подається за зниженою ціною та з більшою оперативністю.

Причому зниження ціни досягається зменшенням торгової націнки на неї, а зовсім не погіршенням якості вихідних продуктів.

Найвірніший показник "правильності" бізнес-ланчу - це коли той, хто скуштував його вдень, біжучи, повертається до того ж ресторану ввечері, щоб повечеряти не поспішаючи.

В обіді головне - швидко та смачно перекусити. З обома завдяннами добре справляється ресторан готелю "ДРУЖБА", розташований у будівлі готельно-ресторанного комплексу на пр. Гагаріна, 185 - ЦЕ УСЬОГО ЛИШЕ В 7-ми КІЛОМЕТРАХ ВІД ЦЕНТРУ МІСТА, БЕЗ ЗАТОРІВ ТА ЗАТРИМАНЬ!!!

З понеділка по п'ятницю, з 12-00 до 16-00 годин ми пропонуємо на вибір: комплексний бізнес-ланч вартістю 50,00 грн або ж будь-яку страву з різноманітного меню зі знижкою 15%.

Різноманіття найсмачніших страв, привітний персонал, зручна безкоштовна парковка ті помірні ціни здатні задовольнити смак практично кожного.

 
badge2
_________________
 

Переклад: